Usługi

REINSTALACJA SYSTEMÓW OPERACYJNYCH

Powolna praca komputera, zawirusowany system długo się uruchamia? Warto zainstalować system na nowo.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA UKŁADU CHŁODZENIA

Komputer nadmiernie się nagrzewa i czasami wyłącza? Komputer wymaga wyczyszczenia z kurzu i wymiany pasty termoprzewodzącej.

WYMIANA DYSKÓW TWARDYCH

Powolna praca systemu, problemy z uruchomieniem systemu lub całkowity brak możliwości jego uruchomienia mogą być przyczyną uszkodzonego dysku.  Sprawdzimy Twój dysk i jeśli jest uszkodzony dokonamy wymiany i instalacji świeżego systemu.

WYMIANA MATRYC

Zbita matryca, czarne plamy, bad pixel? Oferujemy szybką wymianę uszkodzonych matryc.

WYMIANA GNIAZD ZASILANIA

Gniazdo nie zawsze kontaktuje, jest luźne lub całkowicie wyrwane? Sprawdzimy czy należy je wymienić i jeśli tego wymaga dokonamy naprawy.

KOREKTY OBUDOWY

Wyłamane zawiasy, pęknięte obudowy i inne uszkodzenia mechaniczne jesteśmy w stanie naprawić tak aby ich stan nie odbiegał od fabrycznego.

BRAK OBRAZU, ARTEFAKTY

Całkowity brak obrazu lub pojawiające się artefakty świadczą często o uszkodzeniu układu graficznego. Samodzielnie dokonamy naprawy lub wymiany uszkodzonego układu tak aby podobne problemy już nie wystąpiły.

KOMPUTER NIE URUCHAMIA SIĘ, NIE REAGUJE NA WŁĄCZNIK

Brak reakcji na włącznik, nie świecą żadne diody, wskazuje to na problem z zasilaniem na płycie głównej. Nasz serwis samodzielnie dokonuje naprawy układów zasilania. Dysponujemy profesjonalną aparaturą pomiarową i wiedzą z zakresu naprawy bloków zasilania dzięki czumu Twój laptop zyska drugie życie.